VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bardzo złe wieści dla Bakkaliego

Mateusz Styś, 04.03.2016; 15:24
Zakaria Bakkali

Koniec sezonu dla Belga?

Niepokojące informacje dotyczące zdrowia Zakarii Bakkaliego docierają z ojczyzny zawodnika. Tamtejszy dziennik Nieuwsblad donosi, że młody skrzydłowy może nie zagrać nawet do końca sezonu.

Przewlekłe problemy z chrząstką stawową trapią Bakkaliego od listopada. Do tej pory lekarze w Valencii stosowali leczenie zachowawcze jednak nie przynosi ono pożądanego skutku. W związku z tym piłkarz udał się dziś do Antwerpii, aby skonsultować się z zaufanym lekarzem.

Pierwsze diagnozy sugerują konieczność poddania się zabiegowi chirurgicznemu. Jeżeli do niego dojdzie, co jest bardzo prawdopodobne, Bakkali nie zagra do końca sezonu i straci okazję pojechania na mistrzostwa Europy we Francji. Rekonwalescencja ma potrwać minimum cztery miesiące, a zawodnik spędzi ten czas w Belgii.

Aktualizacja: 10/03/16

Oficjalna strona klubowa potwierdziła dzisiaj, iż Bakkali zostanie poddany zabiegowi operacyjnemu w ten poniedziałek. Piłkarz będzie operowany przez swojego zaufanego lekarza. Dr De Clercq przywrócił już zawodnika do zdrowia po poważnej kontuzji, której doznał w końcówce 2014 roku.

Decyzja o zabiegu została podjęta po konsultacji z szefem sztabu medycznego Valencii, doktorem Alborsem i będzie miała miejsce w Brukseli.

Kategoria: Raporty Medyczne | nieuwsblad.be skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE
1. LimaK04.03.2016; 17:23
Ten sezon i tak już spisany raczej na straty więc niech lepiej go porządnie wyleczą by był gotowy na kolejny sezon.

Na ME raczej i tak by nie pograł choć wiem, że ewentualny wyjazd na nie na pewno dużo by mu dał.
2. Qnick198604.03.2016; 20:24
Qnick1986Liga jest praktycznie stracona, a do LE nie jest i tak zgłoszony. Niech się kuruje.