Zenit vs. Valencia — powołania

Bartłomiej Płonka, 23.11.2015; 18:50

Mustafi kontuzjowany

Podopieczni Nuno są już w Rosji, gdzie czeka ich spotkanie z Zenitem. Wśród powołanych na mecz z mistrzem Rosji zabrakło m.in. Shkodrana Mustafiego. Niemiec pozostał w Walencji by przejść testy, które wykażą na ile groźny jest jego uraz, jakiego nabawił się podczas starcia z Las Palmas.

Bramkarze: Jaume, Ryan

Obrońcy: Cancelo, Abdennour, Vezo, Santos, Orban, Gayà

Pomocnicy: Fuego, Tropi, Danilo, Enzo Pérez, Parejo, De Paul, Feghouli, André Gomes

Napastnicy: Rafa Mir, Santi Mina, Paco Alcácer

Przypominamy o tegorocznej edycji Forumowego Typera. Nagrody funduje sklep piłkarski ISS-sport oferujący oficjalne koszulki piłkarskie VCF.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego kanału IRC!, strony Lajfy.com, gdzie w trakcie meczu trwać będzie relacja tekstowa oraz strony sporticos.com, która prezentuje statystyki związane z meczami piłkarskimi.

Kategoria: Mecze | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (4)

1. Vicente7323.11.2015; 20:10
Vicente73Jak patrzę na nas atak, to mi wątroba przestaje pracować... Dobrze przynajmniej, że przymiernej grze od początku sezonu Paco jakoś tam kolekcjonuje gole...To wskazuje, że chłop ma smykałkę do strzelania, tylko jej nie wykorzystuje.

Jak będzie marnie - a będzie zapewne - to może Nuniek w 70 minucie wpuści De Paula. I oby ten uratował dupę Mistera strzelając pięknego gola na 1-1 z 60 metrów i asystował przy trafieniu Paco na 2-1 w ... 94 minucie.

Poniosło mnie, wiem... Ale każdy kibic jest naiwny przed meczem swojej drużyny i irracjonalnie pokłada nadzieje na dobry wynik i grę takoż...
2. pedro923.11.2015; 22:58
Las Palmas było wczoraj nie do ogrania, ale jutro pod wodzą Nuno zmieciemy zenitowców.
Przecież Mendes i Lim nie mogą się mylić!
3. Kien24.11.2015; 00:02
KienŻaden wynik mnie nie zdziwi :)
4. 19Piter9724.11.2015; 11:17
19Piter97tak jak kolega u góry , w tym sezonie mnie już nic nie zdziwi , raz pykniemy Celcie piątkę , raz remisujemy i to z trudem ze ogórami typu Las Palmas...
Nie zdziwię sie jakbyś my dzisiaj wygrali , ale też nie zdziwię sie jak poniesiemy sromotną klęskę.