VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mathew Ryan kontuzjowany

Karol Kotlarz, 31.08.2015; 18:41

4-6 tygodni przerwy Australijczyka

Kolejny uraz walenckiego bramkarza — tym razem kontuzji kolana doznał Mathew Ryan. Według pierwszych doniesień przerwa w grze australijskiego golkipera potrwa od 4 do 6 tygodni.

Ryan odczuwał dyskomfort w prawym kolanie po wczorajszym spotkaniu z Deportivo. Wstępne badania wykazały, że bramkarz ma problem z łąkotką. Australijczyk poddał się dziś zabiegowi artroskopii kolana. Przymusowa przerwa w grze australijskiego golkipera może potrwać od 4 do 6 tygodni.

Kontuzja Australijczyka rodzi niemały problem w obsadzie bramki Valencii. Gotowi do gry są Jaume Domenech i Yoel Rodriguez, a w odwodzie pozostaje zawsze młody Antonio Sivera. Biorąc pod uwagę ostatni mecz z Deportivo, faworytem Nuno jest Jaume, który oglądał niedzielne spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych, podczas gdy Yoel został odesłany na trybuny.

Navas zastąpi Ryana?

Temat urazu Ryana został bardzo szybko podchwycony przez dziennikarzy — według najnowszych spekulacji Australijczyka zastąpić ma... Keylor Navas z Realu Madryt. Kostarykanin ma opuścić Santiago Bernabeu w związku z transferem Davida de Gei, a jednym z kierunków jakim może podążyć jest Valencia.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | PlazaDeportiva | Twitter skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE
1. PrzemVslaw31.08.2015; 19:32
PrzemVslawJa nie wiem kto tam pracuje ! Masakra jakaś !
Jeżeli nie było urazu i piłkarz odczuwał dyskomfort to nie rozumiem, że nie potrafiono poradzić sobie z tym metodą zachowawczą. Jeżeli łąkotka pękła lub rozerwała się to raczej nie powodowałaby "dyskomfortu" tylko brak możliwości swobodnej lokomocji.
Ehh... ciekawe czy mu badania chociaż zrobili czy bez niczego na stół! ?
2. billie31.08.2015; 21:11
billieJaume ogarnie przez te kilka tygodni.
3. LimaK31.08.2015; 21:57
Dupa blada...
4. idol01.09.2015; 21:28
idoldobrze że gra repra to odpada jedna kolejka
5. siarka00701.09.2015; 23:20
To wcale nie będzie jakaś niesamowita ilość spotkań, ale byłbym spokojniejszy, gdyby mimo wszystko Abddenour od razu odpalił i było jak najmniej groźnych strzałów na naszą bramkę. :D Damy radę.