Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 20.05.2015; 23:00

Dwóch z czterech piłkarzy wypożyczonych z Valencii do innych klubów pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Na uznanie zasługuje Robert Ibáñez, który zdobył bramkę i zaliczył asystę. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — 90 minut Hiszpana w spotkaniu z Málagą, zakończonym wygraną El Submarino Amarillo 2:1. Ruiz odzyskał tym samym miejsce w pierwszej jedenastce i wszystko wskazuje na to, że Villarreal wykupi obrońcę po okresie wypożyczenia.

Czytaj również: Ruiz chce zostać w Villarreal

Pomocnicy

Fede Cartabia (Córdoba) — Argentyńczyk pauzował w tej kolejce po tym jak tydzień temu ujrzał czerwoną kartkę w meczu z Granadą.

Robert Ibáñez (Granada) — znakomity występ Hiszpana w meczu z Realem Sociedad. Robert pojawił się na boisku w 64. minucie spotkania i już dziesięć minut później zdołał zaliczyć asystę przy golu El Arabiego, a w 79. minucie sam podwyższył wynik starcia.

Zobacz gol i asystę Roberta:

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — Brazylijczyk nie znalazł się w meczowej kadrze na spotkanie z Anderlechtem.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (0)