Valencia lepsza od Zenita

Marcin Śliwnicki, 12.02.2015; 16:44

Nietoperze zwyciężyły w sparingu

W zamkniętym dla kibiców sparingu w Patternie Valencia mierzyła się z zespołem Zenita. „Nietoperze” okazały się nieznacznie lepsze, wygrywając 1:0. Jedyną bramkę zdobył z rzutu wolnego Dani Parejo.

W pierwszej części Nuno posłał do gry praktycznie najsilniejszą „jedenastkę” — na boisku zameldowali się: Diego Alves, Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayà, Javi Fuego, Parejo, Enzo Pérez, Piatti, De Paul i Negredo. Dało to efekt w postaci szybko zdobytej bramki, gdyż padła ona już w 5. minucie. Z rzutu wolnego trafił Parejo. Warto też zaznaczyć, że Hiszpan doznał urazu kostki, który jednak nie powinien okazać się groźny.

W drugiej połowie spotkania szansę dostali zmiennicy: Yoel, Cancelo, Vezo, Orban, Salva Ruiz, Tropi, Andre Gomes, Filipe Augusto, Rodrigo, Feghouli i Álex López. Cieszy zwłaszcza występ Feghouliego, który na wtorkowym treningu narzekał na drobny uraz — wygląda jednak na to, iż z Algierczykiem wszystko już w porządku.