Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 09.12.2014; 17:02

Spośród pięciu wypożyczonych piłkarzy Valencii jedynie dwóch pojawiło się w minionym tygodniu na boisku. Dobrą postawę wykazuje Víctor Ruiz, który wywalczył sobie pewne miejsce w defensywie Villarreal. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — 90 minut Hiszpana w spotkaniu z Realem Sociedad, zakończonym wysoką wygraną El Submarino Amarillo (4:0). Defensor cieszy się zaufaniem Marcelino, który wystawia go do pierwszej jedenastki już od kilku spotkań.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — Meksykanin przesiedział całe spotkanie z Dordrechtem na ławce rezerwowych. Drużyna PSV, znajdująca się na szczycie tabeli Eredivisie, pokonała przeciwnika 3:1. Szansą na grę dla Andrésa powinno być czwartkowe spotkanie w ramach Ligi Europy z Dynamem Moskwa.

Fede Cartabia (Córdoba) — Argentyńczyk nie zagrał w spotkaniu z Athletikiem Bilbao z powodu nadmiaru żółtych kartek. Koledzy Fede odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując rywala 1:0.

Míchel Herrero (Getafe) — Hiszpan wybiegł w podstawowym składzie Getafe w wyjazdowym spotkaniu z Levante. Grający na pozycji ofensywnego pomocnika Míchel przebywał na placu gry 78 minut, po czym został zmieniony przez Pedro Leóna.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — spotkanie z Charleroi Brazylijczyk obserwował z perspektywy ławki rezerwowych. Mecz zakończył się skromną wygraną (1:0) Standardu. Kolejna szansa na występ Araújo przyjdzie wraz z czwartkowym meczem w ramach Ligi Europy z Feyenoordem.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (0)