Valencia vs. Barcelona — składy

Arkadiusz Bryzik, 30.11.2014; 20:22

Mestalla twierdzą nie do zdobycia?

Już za nieco ponad pół godziny na Estadio Mestalla rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego sygnalizujący początek spotkania między Valencią i Barceloną. My znamy już składy obu drużyn. Do pierwszego składu wraca Dani Parejo, a na prawym skrzydle mecz rozpocznie Feghouli.

Valencia: Alves, Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayà, Javi Fuego, Parejo, André Gomes, Feghouli, Negredo, Rodrigo

Rezerwowi: Yoel, Orban, Cancelo, Augusto, Piatti, De Paul, Paco.

Barcelona: Bravo, Alves, Piqué, Mathieu, Alba, Busquets, Mascherano, Xavi, Messi, Suárez, Neymar

Rezerwowi: ter Stegen, Bartra, Adriano, Rakitic, Rafinha, Pedro, Munir.

UWAGA! Jeśli sądzisz, że mógłbyś wspomóc swoją ulubioną stronę w tworzeniu pakietu meczowego i chciałbyś by twoje przemyślenia trafiały do newsów, masz taką możliwość. Wystarczy, że napiszesz post na Twitterze, w treści którego zamieścisz hashtag: #VCFpl. Najbardziej błyskotliwe opinie będą publikowane w zapowiedziach, pomeczówkach czy ocenach redakcji, a najciekawsze z nich trafią na nasz facebook’owy fanpage.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego kanału IRC! oraz strony Lajfy.com, gdzie w trakcie meczu trwać będzie relacja tekstowa.

Relacja radiowa z meczu dla osób, które z różnych względów nie będą miały okazji obejrzeć meczu zostanie zapewniona przez Radio Gol — transmisja rozpoczyna się kilka minut przed meczem. Bezpośrednio odnośnik do transmisji — Klik!.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (8)