Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 10.11.2014; 19:42

Co słychać u cedidos?

Trzech piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu pojawiło się w ubiegłym tygodniu na boisku. W trudnej sytuacji są Míchel Herrero oraz Vinícius Araújo, którzy nie znajdują się w planach swoich trenerów. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — w minionym tygodniu Hiszpan dwa razy rozegrał pełne spotkanie. W czwartkowym meczu Ligi Europy jego zespół uległ Zurychowi 2:3, a Ruiz nie popisał się przy pierwszej straconej bramce. W niedzielę Hiszpan zagrał 90 minut przeciwko Espanyolowi. Ligowe starcie zakończyło się podziałem punktów (1:1).

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — Meksykanin rozegrał dwa spotkania w ubiegłym tygodniu. Pomocnik wystąpił przez 90 minut w meczu Ligi Europy z Panathinaikosem, wygranym przez holenderski zespół 3:2. Andrés zakończył to spotkanie z żółtą kartką na koncie. Na krajowym podwórku PSV wygrało 2:1 z Heraclesem, a Guardado ponownie rozegrał cały mecz.

Fede Cartabia (Córdoba) — 90 minut Argentyńczyka w zakończonym bezbramkowym remisem spotkaniu z Deportivo. Fede mógł przechylić szalę zwycięstwa za korzyść Córdoby, lecz spudłował w 17. minucie z rzutu karnego.

Míchel Herrero (Getafe) — Hiszpan spędził całe spotkanie z Elche na ławce rezerwowych. Mecz zakończył się podziałem punktów (0:0). Míchel od kilku kolejek pełni tylko rolę rezerwowego, przegrywając rywalizację o miejsce w składzie z Rodríguezem i Lacenem.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — Brazylijczyk przesiedział cały mecz z Genk na ławce rezerwowych. Drużyna Viníciusa wygrała ligowe starcie 2:0. Napastnik nie pojawił się na murawie również w czwartkowym spotkaniu w ramach Ligi Europy przeciwko Sevilli, przegranym 1:3.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (1)