Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 21.10.2014; 23:21

Pięciu wypożyczonych piłkarzy Valencii wybiegło w minionym tygodniu na plac gry. Do pierwszego składu PSV powrócił Andrés Guardado. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — obrońca rozegrał 45 minut drugiej części spotkania z Almerią, zakończonego wygraną El Submarino Amarillo 2:0. Ruiz zmienił na placu gry José Dorado.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — pierwszy mecz Meksykanina w podstawowej jedenastce PSV od momentu wyleczenia urazu uda. W wygranym 3:0 starciu z AZ Alkmaar pomocnik spędził na murawie 71 minut, po czym został zmieniony przez Ritzmaiera. Guardado rozegrał solidne spotkanie, a kibice na stadionie zgotowali mu owację na stojąco podczas zmiany.

Fede Cartabia (Córdoba) — 90 minut Argentyńczyka w przegranym 1:2 starciu z Málagą. Fede, będący w tym sezonie podstawowym graczem beniaminka Primera División, próbował indywidualnych popisów w celu pokonania bramkarza rywali, lecz nie przyniosło to wymiernych korzyści. Po spotkaniu z posadą pożegnał się szkoleniowiec Córdoby, Albert Ferrer, którego zastąpi dobrze znany na Mestalla Miroslav Đukić.

Míchel Herrero (Getafe) — Hiszpan pojawił się w 62. minucie spotkania z Realem Sociedad, zmieniając Sarabię. Drużyna Getafe pokonała rywala 2:1, a Míchel zakończył mecz z żółtą kartką otrzymaną w doliczonym czasie gry.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — Brazylijczyk rozpoczął spotkanie z Waregem w podstawowym składzie, u boku znanego w występów na Estadio Mestalla Jonathana Viery. Araújo został jednak zmieniony w 69. minucie meczu zakończonego porażką Standardu 1:2.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (0)