Wypożyczeni – raport

Karol Kotlarz, 08.04.2014; 09:22

Pięciu z ośmiu piłkarzy Valencii wypożyczonych do innych klubów wybiegło w minionym tygodniu na plac gry. Na szczególną uwagę zasługuje Carles Gil, który w barwach Elche zaliczył asystę przy zwycięskiej bramce. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Adil Rami (AC Milan) – Francuz wybiegł w podstawowym składzie Rossonerich i do końca poniedziałkowego spotkania z Genoą pozostał na boisku. Drużyna Milanu pokonała rywala 2:1.

Czytaj również: Co dalej z Ramim?

Aly Cissokho (Liverpool FC) – podobnie jak tydzień temu Francuz nie otrzymał szansy i nie wybiegł na boisko w minionym tygodniu. Pod nieobecność Aly’ego Liverpool pokonał West Ham 2:1.

Andrés Guardado (Bayer Leverkusen) – Meksykanin spędził całe spotkanie z Hamburgiem na ławce rezerwowych. Bayer przegrał wyjazdowy mecz 1:2.

Pomocnicy

Éver Banega (Newell’s Old Boys) – Argentyńczyk rozegrał 78. minut w spotkaniu z Rosario Central. Pomocnik nie zapobiegł porażce swojego zespołu (0:1).

Jonathan Viera (Rayo Vallecano) – krótki występ pomocnika; zaledwie 15 minut w meczu z Celtą Vigo, gdzie zmienił strzelca dwóch goli Alberto Bueno. Franjirrojos pokonali rywala 3:0.

Carles Gil (Elche CF) – świetny występ młodego zawodnika, który rozegrał 90 minut z Getafe. Gil zaliczył asystę przy golu Boakye dającym skromną, lecz ważną wygraną Elche 1:0.

Zobacz asystę Gila:

Napastnicy

Dorlan Pabón (Sao Paulo) – klub Kolumbijczyka nie grał w minionym tygodniu.

Hélder Postiga (Lazio Rzym) – Portugalczyk w niedzielnym spotkaniu przeciwko Sampdorii (2:0 dla Rzymian) zastąpił w wyjściowym składzie Miroslava Klose. Postiga nie był w stanie znaleźć drogi do siatki rywala i został zmieniony przez Stefano Mauriego już w 60. minucie.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva.com | własne skomentuj Skomentuj (0)