Espanyol vs. Valencia — składy

Marcin Śliwnicki, 24.08.2013; 20:42

Đukić zdecydował

Punktualnie o 21:00 w Barcelonie rozpocznie się mecz z Espanyolem. Obaj szkoleniowcy wybrali już wyjściowe jedenastki na to spotkanie.

Espanyol: Casilla; Javi López, Colotto, H. Moreno, Fuentes; Víctor Sánchez, David López; Stuani, Pizzi, Simao; Sergio García.

Valencia: Diego Alves; Joao, Rami, Ricardo Costa, Mathieu; Javi Fuego; Míchel; Feghouli, Éver, Jonas; Postiga.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do wytypowania prawidłowego wyniku spotkania odwiedzenia naszego kanału IRC!

Zapraszamy również do odwiedzenia zaprzyjaźnionych serwisów:

Relacja Live – Klik!

Transmisja Live– Klik!

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (15)

1. Valencianistas24.08.2013; 20:45
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. …

mała wtopa na dobry wieczór :P
2. inek24.08.2013; 20:49
Wszystko fajnie tylko nic nie rozumiem :D
3. KempesVCF24.08.2013; 20:49
KempesVCFJuż poprawione, czepiasz się :> Tak to jest pisać w pośpiechu...
4. inek24.08.2013; 20:50
Tak szybko pisałeś że nie widziałeś że po hiszpańsku ? ;>
5. Darlene24.08.2013; 20:54
DarleneNie podoba mi się brak Bernata i Viery w pierwszym i brak Fede na ławce. Jonas ok, ale dlaczego Feghouli? Fede zagrał trochę słabiej to Jonas za Fede i potem zamieniają się z Vierą skrzydłami. Jak Djukić zwycięży to ciężko będzie mieć pretensje, ale w tym momencie mi się te decyzje nie podobają.
6. KempesVCF24.08.2013; 20:54
KempesVCFTo po łacinie przede wszystkim. A poza tym to długa historia :)
7. deekay0724.08.2013; 21:04
deekay07licze na błysk geniuszu naszych piłkarzy i pewne zwycięstwo:)
8. misiaszek2224.08.2013; 21:25
misiaszek22proszę o link do meczu - wszędzie włącza się juve... z góry dziękuję
9. Nevan24.08.2013; 21:27
NevanWszystko podane w treści newsa. Nawiązaliśmy niedawno współpracę z serwisem MeczeHD. Sprawdź tutaj
10. craven12124.08.2013; 21:34
craven121Mathieu gra piach :( 3 niecelne interwencje plus nie upilnował przy golu :(
11. Darlene24.08.2013; 21:56
DarlenePo pierwszej połowie mogę powiedzieć, że i Mathieu i Feghouli to zmiany na gorsze w stosunku do pierwszej 11 z Malagą. Inna sprawa że mało kto gra na przyzwoitym poziomie i chyba najgorsze jest to, że Ever gra totalny piach na razie. Mathieu ani z przodu ani z tyłu, chyba już kompletnie zapomniał jak się gra na boku obrony. I tak w miarę szczęśliwa pierwsza połowa, bo mogliśmy przegrywać, a sami stworzyliśmy tylko jedną akcję. Canales lub Viera za Fega.
12. jr24.08.2013; 21:57
też uważam, że Mathie kaleczy. Sabrosa powinien dostać czerwoną kartkę. Chamski faul. Nie dziwię się Ramiemu, że nerwy go poniosły.
Espanyol gra lepiej. Szybkie podania, krótkie trzymanie piłki i tak jak wcześniej mówił Dukić są naprawdę dobrzy w powietrzu. Plus dośrodkowania z ich prawej strony są świetne.
Dobra akcja Valenci, z której padła bramka. Podobała mi się. Rami dobrze podał. Trzeba to docenić tym bardziej, że to środkowy obrońca.
Jeśli mecz ma zakończyć się zwycięstwem, to skrzydła muszą lepiej zacząć grać. Viera by się przydał na lewej stronie. Albo Bernat. Ale może Espanyol straci siły w drugiej połowie, bo po stracie gola nieźle się nabiegali.
13. lisovski24.08.2013; 22:48
lisovskiŻenada! trzech na pięciu.
Djukic nie umrzesz w Valencii.
14. jr24.08.2013; 23:00
Tak to jest jak skład dostosowuje się do przeciwnika i jego stylu, a nie narzuca się własnego stylu. Pytanie czy on w ogóle jest.
Te sygnalizowane podania to jest naprawdę słabe.
Miałem nadzieję po wsześniejszym meczu, że coś drgnie. Zwłaszcza jak zauważyłem, że Banega, Viera i Bernat chcą ze sobą coś grać. Plus jeszcze Fede. Teraz już wiem, że nie będzie piłki szybkiej, kombinacyjnej tylko ambitne bieganie aż do śmierci.
15. vcf24.08.2013; 23:20
vcfTak beznadziejnej i żałosnej gry Valencii to ja sobie nie potrafię przypomnieć... W całym meczu stworzyliśmy jedną (sic!) akcję!! Od dziesiątej minuty nie było do końca meczu nawet połówki akcji, totalne nic :/ Jak oglądałem ten mecz to aż mnie coś rozsadzało - jak można zagrać takie dno !!! I to z tylko Espanyolem (mówiąc "tylko" mam na myśli całokształt, bo dziś to byli dla nas mistrzami i wzorem do naśladowania).

Dla mnie to Canales, o ile tylko jest zdrowy, to musi grać w każdym meczu, oczywiście od pierwszej minuty. Banega lider i gwiazda zespołu... ha ha ha, niezły żart. Canales in, Banega co najwyżej cofnięty za Michela. Feghouliego też pognać na ławkę, to już wolę Fede, możnaby też spróbować Jonasa na prawej i wtedy Bernat lewa obrona a Viera lewa pomoc. Mathieu - ławka na najbliższe 10 meczów.

Jak z Barceloną zagra podobny skład jak dzisiaj, to będziemy zazdrościć Levante całkiem dobrego wyniku, jaki osiągnęli w pierwszej kolejce...

Dzisiaj na plus tylko costa i Rami, no i brawa dla Canalesa, któremu widać, że się chciało i że ma potencjał.