Valencia vs. Lille - składy

Dominik Piechota, 02.10.2012; 20:21

Debiut Carlosa Delgado!

O 20:45 na Estadio Mestalla rozpocznie się pojedynek z LOSC Lille w 2. kolejce Ligi Mistrzów! Podstawowa jedenastka "Nietoperzy" zaskakuje pod kilkoma względami. W tak ważnym spotkaniu zadebiutuje 22-letni niedoświadczony stoper - Carlos Delgado. Dodatkowo od pierwszych minut zaczną: Guaita, Barragán i Guardado.

Valencia CF: Guaita, Barragán, Carlos Delgado, Víctor Ruiz, Cissokho, Tino Costa, Gago, Feghouli, Guardado, Jonas, Soldado.

Ławka rezerwowych: Alves, Parejo, Portu, Gayà, Pereira, Viera, Valdez.

LOSC Lille: Landreau, Debuchy, Beria, Chedjou, Basa, Balmont, Gueye, Pedretti, Payet, Mendes, Roux.

Ławka rezerwowych: Elana, Digne, Rozehnal, Sidibe, De Melo, Bruno, Rodelin.

Kategoria: Mecze | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (8)

1. Cirian02.10.2012; 20:40
CirianCzuję, że Delgado coś klapnie... mam nadzieję, że się mylę.
2. matys539202.10.2012; 21:33
matys5392Po pierwszej połowie stwierdzam,że jesteśmy tak beznadziejni,że jeśli Pellegrino zostanie i jakimiś cudem uda się nam wyjśc z grupy to q 1/8 na kogo byśmy trafili to i tak dostaniemy.

Oczy bolą od oglądania takiego szajsu w wykonaniu podopiecznych tego wielkiego coacha.

PS:Dziś zwolnili trenera z mojej ukochanej Sandecji i mam nadzieje,ze podobnie będzie w mojej ukochanej Valencii.

3. mpoesp02.10.2012; 21:44
Przesadzasz. Nie ma tak źle. Powiem więcej. Jest dobrze :)
4. SuperStarrr02.10.2012; 22:26
SuperStarrrMatys weź pod uwagę to że nie ma Banegi, Canalesa, Piattiego, Ramiegio, R. Costy i Albeldy Z czego conajmniej 4 z nich to podstawowy skład
5. matys539202.10.2012; 22:36
matys5392Druga połowa dużo lepsza niż pierwsza.Lille z taką grą moze pomarzyć o Lidze Europy.
Najlepszy na boisku Fernando Gago.Soldado z Feghoulim i Guardado muszą popracować nad formą.

Czy mi sie wydaje czy pikniki z Mestalla mają takie samo nastawienie do Parejo jak my?
6. JohaJairo02.10.2012; 22:36
JohaJairoWidać zmiane w pressingu u Małryca bo druga bramka to jest ewidentny agresywny odbiór. Jakie gwizdy przy Parejo jak wchodził hahaha;D
7. jr02.10.2012; 22:38
wreszcie były szybsze podania i wychodzenie do zawodnika, który jest przy piłce. oby tak dalej. widać, że Gago wie o co chodzi na boisku. szybko się orientuje co i jak. nie trzyma piłka i nie rozgląda się tylko od razu ją zagrywa. wróci jeszcze Canales i środek będzie wyglądał naprawdę dobrze. a w drugim meczu Bate wygrało z niejakim bayernem. robi się naprawdę ciekawie:)
8. dexter03.10.2012; 10:52
dexterOglądałem dopiero drugą połowę meczu więc wypowiem się tylko o niej. W końcu zauważyłem presing na rywalu,a nie grę do 1 bramki i ostra obrona. Dzięki Gago i jego mądrej oraz szybkiej grze w środku,akcje wyglądały na dynamiczne i częste. Było tu kilku malkontentów,twierdzących,że środek nie jest tak ważny,tutaj mają dobry przykład ile dodaje on w grze i ją ułatwia. Oglądało się to przyjemnie i z zadowoleniem,oby tak dalej :) Aha bym zapomniał: Delgado crack :)