Valencia CF: Guaita - Barragan, Rami, R. Costa, Mathieu - Topal, Parejo, Tino Costa - Pablo, Alba, Jonas.

Kategoria: Mecze | Superdeporte skomentuj Skomentuj (15)

mucha0029Co ma znaczyć ? Ano zapewne odpoczynek przed meczem LE z Atletico...

Mi się skład podoba, tylko martwi mnie to ustawienie 4-3-3... Ile razy już się sparzyliśmy na tym ustawieniu... A Unai ciągle kombinuje...
3. RomanxxxD15.04.2012; 11:41
RomanxxxDDzis mam urodziny więc licze na DOBRY PREZENT :D:D

AMUNT VCF !!
4. Fuh15.04.2012; 11:49
FuhBardzo trudny i wazny mecz. JEsli dzis zdobedziemy 3 pkt nasze szanse na 3 miejsce radykalnie wzrosna, wiec trzymac kciuki! AMUNT VALENCIA!
5. Nevan15.04.2012; 11:51
Nevan100 lat Romuś! :>
6. Ever15.04.2012; 11:56
EverWszystkiego dobrego Roman :*

Mam nadzieję, że zdominujemy dzisiaj środek boiska i przez większość czasu będziemy przeważać.
7. Marcel15.04.2012; 12:14
MarcelJa licze na to, ze Canales dzisiaj dostanie okazje troche dluzej pograc
8. scorpio8515.04.2012; 12:39
Ciężko będzie wyciągnąc z tego meczu jakikolwiek dobry wynik. Już 0:2 w plecy. Słabo to widzę. Jak powalczymy z Atleti w czwartek to ta porażka jest do wybaczenia ;/
9. matys539215.04.2012; 12:53
matys5392Po pierwszej połowie ciężko być optymistą.Przy chłopakach z Espanyolu wyglądamy jak muchy w smole.Gramy źle,bez pomysłu,nie mogąc rozegrać piłki,wymienić kilku celnych podań.
Kto do zmiany? Najłatwiej byłoby wymienić wszystkich ale w pierwszej kolejności ten beznadziejny Pablo powinien pojśc na ławę.
10. ruben12315.04.2012; 12:58
Poccetino dziś miażdży Emerego taktycznie.

Jak to możliwe że 3cia siła LA LIGa w 45 minut nie stwarza ŻADNEGO zagrożenia pod bramką rywala?

Valencia taktycznie nie istnieje i to określa poniekąd ten sezon - nasi obrońcy i pomocnicy klepią podania , ale jaki to ma sens jak WOGÓLE nas nie ma pod polem karnym rywala.

1.Emery Fuera
2.Pablo H. fuera
3.Barragan to najgorszy prawy obrońca w całej lidze i prawdopodobnie najgorszy piłkarz VCF jakiego widziałem.
11. pedro915.04.2012; 13:03
I połowa to pokaz bezradności, nieudolności, braku pomysłu na grę. Oni chyba nie chcą LM. Jak długo można liczyć na potknięcia rywali?Koncepcja taktyczna podobna do tej na Rayo. Tam to wystarczyło, sędzia pomógł i niby wszystko ok.
Podobnie jak z Rayo do najsłabszych należy Jonas. Dlaczego Emery uparł się na niego, w dodatku jako wysuniętego napastnika?
12. KilyVCF15.04.2012; 13:16
KilyVCFZwykle właśnie tak to wygląda jak przeciwnik gra zorganizowaną piłkę.
Nie jest ważne czy gra wysoko jak teraz Esp czy przyjmuje nas blisko bramki jak Sevilla na wyjeździe. Jak nie mamy miejsca na łatwe podania to już lipa.
Esp zagrał kapitalną 1 połowę, właśnie tak trzeba grać z lepszym teoretycznie przeciwnikiem. My powinniśmy odpowiedzieć na tę agresję i pressing większą jakością wyszkolenia i szybszą grą z pierwszej piłki tymczasem nic takiego nie widzimy przez 45 minut.
Chyba nie było warto wyśmiewać w biografii ich trenera.

Osobiście mam gdzieś ten wynik, ważne żeby wygrać LE, ale nawet z tym trofeum na półce Emery out, bo to nie ma sensu...
Mam nadzieję że naszym bardziej się nie chce niż są bezradni choć bezradni w pierwszej połowie byli jak dzieci.
W tym meczu wkalkulowałem porażkę na 90%, niepotrzebnie Unai traci siły Sofiane który będzie potrzebny świeży na Atleti.

Może 2 połowa będzie lepsza, jak to często bywa gramy tylko połowę; tyle że nie za wszelką cenę, punkt stąd do niczego nie jest nam potrzebny
13. Ediss15.04.2012; 13:22