Pablo zadowolony z wyniku

Arkadiusz Bryzik, 08.12.2010; 19:12

Skrzydłowy o meczu

Pablo Hernandez - strzelec jedynej bramki dla Valencii we wczorajszym meczu - stwierdził, że zespół jest zadowolony z wyniku. Zdaniem skrzydłowego, remis z przeciwnikiem jakim jest Manchester, zawsze można odbierać jako sukces.

"Do Manchesteru przyjechaliśmy, by walczyć o zwycięstwo, lecz biorąc pod uwagę przebieg spotkania, możemy być zadowoleni z osiągniętego rezultatu. Co prawda chcieliśmy zająć pierwsze miejsce w grupie, ale ważne jest to, że udało nam się awansować do fazy pucharowej".

Pablo Hernandez spędził na murawie 81 minut. W tym czasie zdołał wpisać się na listę strzelców po podaniu Choriego Domingueza.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (9)