Logroñés vs Valencia - składy

Nevan, 27.10.2010; 20:08

Składy podane

Zaledwie kilka minut temu, na murawę wbiegli piłkarze, których do gry desygnował Unai Emery. Trener zdecydował się nie ryzykować, i wystawił teoretycznie najmocniejszą możliwą jedenastkę.

Valencia: Moyà, Miguel, Maduro, Dealbert, Jordi Alba; Albelda, Banega; Joaquín, 'Chori' Domínguez, Mata; Aduriz

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (31)

1. dzasta27.10.2010; 20:10
dzastaMoże ktoś podać link do strony? : )
2. TheNatoorath27.10.2010; 20:11
TheNatoorathCo za grafika ;p

3. Nevan27.10.2010; 20:13
NevanOch, nawet nie wiecie ile pracy włożyłem, w to byście mogli ową grafikę podziwiać.

4. Ashkan27.10.2010; 20:17
Brawo brawo , świetna :)
5. Vicek27.10.2010; 20:21
Muszą to wygrac , ta wygrana doda im pewności siebie. Jeżeli padnie remis albo niedaj bóg przegramy to będzie bardzo ciężko się nam podnieść. Jestem dobrej nadzieji
6. TheNatoorath27.10.2010; 20:22
TheNatoorathDziękujemy i liczymy, że częściej się będą pojawiały takie graficzki. ;p

Niechże wreszcie Chori coś ustrzeli.
7. Troma2527.10.2010; 20:23
Mecz jest także na kanale Sportklub +.
Trzymam kciuki za VCF!
8. Juri27.10.2010; 20:29
JuriDzis Wygrywamy!!! Bardzo podobaja mi sie te niebieskie stroje:)
9. hubson9127.10.2010; 20:30
Widzisz i nie grzmisz... dlaczego Moya a nie Guiata??:/
10. Nevan27.10.2010; 20:39
NevanTo, czy takie grafiki będą się pojawiać, jest uzależnione od redaktorów z Superdeporte.

Prawdę mówiąc nie liczyłbym na nic wielkiego. Poza tym mamy Ulego. Jego grafiki są lepsze niż wszystkie inne razem wzięte.

A mecz beznadziejny. :)
11. ruben12327.10.2010; 20:52
Po obejrzeniu pierwszej połowy nie dziwie sie ze nie możemy gola strzelic - to co gra Chori sie nie da opisac - "beznadziejnie" lekko mówiąc. Natomiast Mata udawadnia Emeremu ze 1szy absolutnie nie dla niego.

Z drugiej strony nieszy powrót Joaquina i miło patrzeć na to co gra Alba - bardzo dobry mecz dzisiaj.
12. Fuh27.10.2010; 20:54
FuhChori i jego dryblingi nawet do Segunda B sie nie nadaja, a Mata chyba postanowil grac na akord i wg. niego jego pensja starcza na 5 minut w kazdym meczu. Ogolnie nudny mecz, ale lubie ogladnac mecz Vcf w ktorym nie ma jakichs ogromnych emocji. NA Sportklub komentator jest najlepszy, Moye od czasu, do czasu nazywa Molina, o Chorim mowi, ze to jeden z najdrozszych transferow Vcf w ostatnich latach, ogolnie smieszny jest. Ciekaw jestem, czy wymecza 1-0.
AMUNT VALENCIA!
13. Vanisz27.10.2010; 20:56
VaniszNo, Valencia znowu czaruje. Po wpadkach z Rangersami i Mallorcą, wreszcie się odbudowali. Podobają mi się dzisiaj szczególnie Chori i Mata. Ever też niczego sobie. Zdjąłbym natomiast Albę i Albeldę, to nie ich dzień. No, ale wygląda na to, że Emery przemówił im coś do główek, bo w końcu coś ruszyło.
14. Venithil27.10.2010; 20:56
Zacząłem oglądać od 30 minuty i w skrócie nic chyba nie straciłem.

Oby w kolejnej połowie nasi błysnęli, albo chociaż Aduriz dostał porządną wrzutkę i będzie Ok.

I Soldado za Choriego. Ew. Tino Costa.
15. Venithil27.10.2010; 21:16
Matę pochwalić za zachowanie, a to że Aduriz ma nerwy ze stali to wiedzieliśmy od paru tygodni przynajmniej :)
16. xmamejax27.10.2010; 21:16
xmamejaxjeżeli chodzi o kibiców to chyba jakiś mecz przyjaźni, bo flagi valencii powieszone sa koło młynu gospodarzy, orientuje sie ktoś dokładniej??
20. Venithil27.10.2010; 21:22
Jeszcze jedna zmiana? Wpuściłbym Tino albo Vicente. Chociaż, Vicka żal żeby ktoś miał mu nogi połamać w meczu z trzecioligowcem.
21. kamileqq8727.10.2010; 21:28
kamileqq87Myślę, że dla Choriego to mecz o "być albo nie być". Jest i Vicek ;)
22. Vanisz27.10.2010; 21:31
VaniszJa bym Vicente w ogóle gdzieś do pracy za biurkiem, żeby się czasami nie przeciążył. Albo nie, bo jeszcze dostanie odleżyn, czy jakichś skrętów kręgosłupa. Może hibernacja ? W przyszłości ktoś na pewno opatentuje leczenie na takie kruche ciałko w jakie wdała się dusza Vicka.
23. Venithil27.10.2010; 21:36
W formalinę i zakonserwować !:D

Moze przesadzam z delikatnością Vicente ale prawda jest taka że momentami jest zbyt podatny, a chciałbym żeby lidze jak najwięcej grał w pierwszym składzie.
24. Vanisz27.10.2010; 21:41
VaniszOczywiście w formie żartu to napisałem, ale chwała Ci za to, że zareagowałeś na to pozytywnie, wiele osób zaczęłoby się burzyć. Tymczasem Vicek nie dość, że na razie bez kontuzji to i bramka. Podwójny sukces :)
25. Venithil27.10.2010; 21:53
Dokładnie, Vicente super wystep, strzela bramkę i jeszcze nie schodzi na noszach :P

Man of the match to z tego co widziałem (60 min. meczu) jednak nie on, a Aduriz, tylko za 2 bramki. Mata nieźle odgrywał, ale to Aritz skontrolował spalone i wykończył akcję.
26. Popo12v27.10.2010; 21:55
Popo12vPierwsza polowa kiepsciutko, ale w drugiej chyba tamtym sil braklo :)
Skutecznosc w drugiej polowie nie byla jakas najgorsza- co cieszy :)