Udany początek sezonu Mestallety

kamileqq87, 11.10.2010; 13:02

Rezerwy VCF liderem Tercera Division

Postawa graczy pierwszego zespołu bardzo korzystnie wpłynęła na grę Mestallety, która została liderem Tercera Division, nie schodząc ani razu z boiska pokonanym.

Po bardzo nieudanym poprzednim sezonie zespół prowadzony przez Vicente Mira przewodzi ligowej tabeli, pokonując w wyjazdowym spotkaniu UDJ Barrio del Cristo 1:0. Bramkę na wagę 3 pkt. zdobył w 49. minucie Ángel Montoro.

Wbrew pozorom nie był to łatwy mecz, czego dowodem była niezbyt ciekawa pierwsza połowa. Jednym z bohaterów tego spotkania był bramkarz Mestallety - Saúl, którego interwencje pozwoliły utrzymać korzystny rezultat i objąć pozycję lidera. Już w 35. minucie boisko musiał opuścić Paco Alcácer, który doznał kontuzji kolana. Obie ekipy kończyły mecz w osłabieniu. Tym samym Mestalleta, podobnie jak pierwsza drużyna, nie zaznała jeszcze w tym sezonie smaku porażki - oby jak najdłużej.

Gra obu ekip Valencii cieszy, a bieżące wyniki napawają optymizmem. Należy jednak pamiętać, że to dopiero początek długiej drogi do wyznaczonego sobie celu.