Cedidos - Raport

Dzidek, 05.01.2009; 20:51

Alba (Gimnastic T.): W sobotę Gimnastic odniosło okazałe zwycięstwo nad Gironą, co jest trzecim z rzędu triumfem dla klubu z Katalonii. Zespół z Tarragony jest coraz bliżej powrotu do pierwszej ligi, do miejsca premiowanego awansem traci zaledwie 3 punkty. Spory udział w dobrej passie Gimnastic ma Jordi Alba, który przed przerwą świąteczną strzelił pierwszego gola dla swojego klubu, zaliczając przy tym świetne zawody. 19-latek zyskuje coraz większe poparcie u trenera, stając się powoli pewniakiem w składzie Gimnastic.

Banega (Atletico M.): Valencia pokonała Atleti 3:1, Ever poza meczową kadrą.

Bellvis (Numancia): Carlos grał 90 minut w wygranym 4-3 meczu z Valladolid, kończącego rozgrywki ligowe w 2008 roku. W ten weekend przebywał na placu gry przez 45 minut, w drugiej części przegranej potyczki z Recre zastąpił go napastnik Brit.

Butelle (Lille): Ludovic wystąpił w Pucharze Francji w wygranym 3:0 pojedynku z Sainte Geneviève.

Gonzalez (Newcastle): Przerwa spowodowana kontuzją.

Lillo i Montoro (Real Murcia): Montoro zagrał końcowe 15 minut wygranej 2:0 potyczki z Alicante. Lillo cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Drużyna prowadzona przez Javiera Clemente jest na 20. pozycji w tabeli, do miejsca gwarantującego utrzymanie traci 3 oczka.

Miku (Salamanca): Wenezuelczyk rozegrał 90 minut zremisowanego 2:2 spotkania z Las Palmas. Salamanca pozostaje liderem Liga Adelante.

Navarro (Mallorca): W konfrontacji z Barceloną nie zagrał ani jednej minuty.

Ñiguez (Glasgow R.): Wychowanek Valencii wciąż nie znajduje uznania w oczach Waltera Smitha, na murawę wybiega jedynie przy okazji meczów drugiego zespołu Szkotów.

Sisi (Recreativo H.): Recre pewnie pokonało Numancię, nieznacznie oddalając się od strefy spadkowej. Sisinio grał przez 81. minut, przyczynił się do sukcesu swojej drużyny.

Sunny (Osasuna P.): W przedświątecznym pojedynku z Getafe zagrał 24. minuty. W minioną niedzielę nie zszedł z ławki rezerwowych, a jego Osasuna w doliczonym czasie gry wyrównała stan rywalizacji z Sevillą, co dało jej cenny punkt. Pomimo to, klub z Pampeluny jest na ostatnim miejscu w tabeli.

Zigić (Racing S.): Nowicjusz w gronie wypożyczonych. Serb spisał się przyzwoicie, zapisując na swoje konto bramkę przesądzającą o zwycięstwie nad Valladolid. W 82. minucie został zmieniony przez Oriola. Gol Serba: VCF Video

Kategoria: Ogólne | różne skomentuj Skomentuj (2)