Badalona - VCF Mestalla 0:3

Dzidek, 14.12.2008; 17:08

Valencia Mestalla niespodziewanie pokonała na wyjeździe czwarty w tabeli CF Badalona aż 3:0. Bramki dla teamu Oscara Fernandeza zdobywali Michel (dwie) oraz Iago. Dzięki 3 punktom wywalczonym w dzisiejszym spotkaniu, Mestalleta oddaliła się od strefy spadkowej, jednocześnie przedłużając szanse na awans do fazy play off.

Od samego początku Valencianistas prezentowali się jak zgrany kolektyw. Michel, który mógł grać, po tym jak nie rozegrał ani jednej minuty w potyczce z Espanyolem, otworzył wynik rywalizacji w 11. minucie, wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką przeciwnika. Na początku drugiej połowy Iago podwyższył prowadzenie, strzelając gola po rzucie rożnym. 5 minut później kropkę nad i postawił Michel, który ponownie pokonał Rubéna. Dla 20-letniego snajpera było to już 9. trafienie dla zespołu rezerw Valencii.

Badalona: Rubén, Cámara, Alfonso, Larios, Santi Amaro (Sergio Torres, min. 62), David Prats, Luis Blanco, Héctor, Curro, Robles (Xavi Molist, min. 53), Diego Torres.

VCF Mestalla: Salva, Ximo Navarro, Jaume, Carlos David, Arturo, Ángel, Timor, Carles, Toledo (Morgado, min. 86), Míchel (Calderón, min. 81) i Iago (Riau, min. 70).

Gole: 0-1 Míchel (min. 11, r. karny), 0-2 Iago (min. 61), 0-3 Míchel (min. 66)

Kategoria: Ogólne | Valenciacf.com skomentuj Skomentuj (4)