Villarreal B – Valencia Mestalla 3:1

Dzidek, 03.11.2008; 15:28

Valencia Mestalla nie była w stanie zwyciężyć grającego na własnym terenie lidera grupy, Villarreal B. Pomimo względnie dobrej gry Mestallety w pierwszej połowie, po 30. minutach to gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Matilli. 7 minut później wynik podwyższył Chando.

Jeszcze przed przerwą Valencianistas zamknęli przeciwników na ich połowie, starając się pokonać Juana Carlosa. Dogodnych okazji do strzelenia kontaktowej bramki nie wykorzystali Toledo i Olcina, a później kapitan drużyny, Carlos David – za każdym razem zwycięsko z opresji wychodził portero oponentów.

W 55. minucie Cristóbal zdobył gola numer 3 dla gospodarzy, jednak blanquinegros wciąż próbowali wywalczyć choćby jeden punkt. W 82. minucie Toledo został sfaulowany w polu karnym, a rzut karny na honorowe trafienie zamienił Michel.

Zespół rezerw Valencii z jedenastoma punktami na koncie zajmuje 18. miejsce w tabeli.

Villarreal B: Juan Carlos, Edu, Nino (Kiko, min. 58), Mario, Matilla, Chando (Víctor, min. 76), Joan Oriol, David Lázaro, Joan Tomás, Cristóbal i Jordi Pablo(Marcos, min. 71).

VCF Mestalla: Guaita, Jaume, Carlos David, Arturo (Alexis, min. 65), Ximo Forner (Riau, min. 60), Carles, Michel, Ballester, Iago, Toledo i Olcina (Morgado, min.75).

Gole: 1-0 Matilla (min. 30); 2-0 Chando (min. 37); 3-0 Cristóbal (min. 55); 3-1 Michel (rzut karny) (min. 82)

Kategoria: Ogólne | Valenciacf.es skomentuj Skomentuj (4)