Novelda CF – VCF Mestalla 2:1

dzidek, 24.03.2008; 23:54
Podopieczni Oscara Fernandeza ulegli 1:2 zespołowi Novelda CF i wciąż nie mogą być pewni awansu do Segunda B. Liderem VI grupy Tercera Division, w którym występuje również drugi zespół Valencii, pozostaje UD Alzira, który z jednym meczem rozegranym więcej od drugich w tabeli Valencianistas, ma nad nimi przewagę 11 punktów.

W pierwszej partii zawodnicy VCF Mestalla zaprezentowali się solidnie. W 12-stej minucie gości na prowadzenie wyprowadził defensor Arturo. Asystę przy bramce zaliczył Fran Sandaza, najskuteczniejszy snajper drużyny. Niestety dla przyjezdnych dobre zawody rozgrywał bramkarz gospodarzy, Victor, który wybronił m. in. groźne strzały Michela oraz Cristiana Garcii.

Po przerwie nie było już tak dobrze. W 76-stej minucie szyki obronne Mestallety przełamał Braulio. Napastnik Noveldy znalazł się w sytuacji sam na sam z Guaitą i już wkrótce był remis. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się rezultatem 1:1, w ostatnich sekundach rywalizacji gola na wagę zwycięstwa zdobył Inarejos.

Novelda: Víctor, Carmelo, Chupi, Ochoa, Ángel, Inarejos, Noel, Juande (Ximo, min. 45), Rafa, Quique y Braulio.

VCF Mestalla: Guaita Lillo, Jaume, Lombán, Arturo, Carles, Montoro, Ximo Navarro (Cristian García, min. 36), Sandaza (Belmonte, min. 90), Michel (Iván, min. 83) y Jordi Alba.

Gole: 0-1 Arturo (min. 12), 1-1 Braulio (min. 76), 2-1 Inarejos (min. 93)

Za tydzień piłkarzy VCF Mestalla czeka wyjazdowy pojedynek z ostatnią w tabeli ekipą Elche II.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (1)