Jove Espanol – VCF Mestalla 1:3

dzidek, 17.02.2008; 19:26
Dzięki bramkom Michela, Sandazy oraz Jordi Alby, Mestalleta ograła Jove Espanol, występujące na własnym obiekcie – Ciudad Deportiva de Sant Vicent, 3-1 i umocniła się na pozycji wicelidera tabeli VI grupy Tercera Division

Podopieczni Oscara Fernandeza przeważali przez całą pierwszą odsłonę spotkania. W 29’ minucie Valencianistas preponderancję na boisku udokumentowali trafieniem Michela, dla którego był to już ósmy gol w obecnym sezonie. Pojedynek wydawał się być rozstrzygnięty już w 45’ minucie – drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał defensor gospodarzy, Anton.

Po wznowieniu gry Blanquinegros starali się kontrolować przebieg ryalizacji, raz po raz wyprowadzając kontry. Taktyka mogła okazać się zgubna, bowiem po jednej z nielicznych akcji ekipy Roberto Granero, w polu karnym przewinił kapitan Mestallety – Alex Vaquero. Sędzia nie wahał się ani chwili i wskazał na 11 metr. Rzut karny pewnie wykorzystał Garcia, doprowadzając do niespodziewanego remisu.
Szczęśliwie remisowy rezultat nie utrzymał się zbyt długo. Już w następnej akcji po dokładnym dośrodkowaniu Jordi Alby, strzałem głową Isidro pokonał Francisco Sandaza, dla którego z kolei była to siódma bramka w rozgrywkach. Utalentowany junior, Alba, rozegrał bardzo dobre zawody, które zwieńczył zdobyciem trzeciego gola, dobijając uderzenie Sandazy.

Jove Español 1: Isidro, Haligua, Víctor, Antón, Héctor (Chiqui, min. 76) Romero (David, min. 90), García, Madrigal, Palote, Rubén i Hugui (Ricardo, min. 73)

Valencia CF Mestalla 3: Salva, Alexis, Jaume, Lillo, Arturo, Carles, Ximo Navarro (Belmonte, min. 69), Alex vaquero (Cristian García, min. 64), Sandaza, Michel i Jordi Alba (Manu, min. 86)

Gole: 1-0; Michel (min.29), 1-1; García (penalti) (min.74), 2-1; Sandaza (min. 75), 3-1; Jordi Alba (min. 82)

Kartki:
Żółte: Anton(dwie), Palote – Jove Espanol; Alex Vaquero, Jordi Alba – VCF Mestalla
Czerwone: Anton(45’min.) – Jove Espanol

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (0)