Wypożyczeni – raport

Mateusz Nowacki, 25.10.2018; 19:22

Jedynie dwóch z pięciu wypożyczonych piłkarzy Valencii wystąpiło podczas ostatnich zmagań ligowych w swoich tymczasowych klubach. Przypomnijmy, że od niedawna raport zawiera także informację na temat zawodników do których Valencia ma prawo do wykupu. Tacy piłkarze oznaczeni są (W).

Bramkarze

(W) Antonio Sivera (Alaves)  - mimo ubywających miesięcy, młody bramkarz wciąż nie zaliczył debiutu w barwach Alaves.

Obrońcy

(W) Nacho Vidal (CA Osasuna) – obrońca regularnie występuje w pierwszym składzie. Do tej pory wystąpił w 8 meczach, podczas których zaliczył dwie asysty. W ostatnim spotkaniu przeciwko Real Oviedo wszedł jedynie z ławki w 65’. Mecz zakończył się porażką 2:1.

Aderlan Santos (São Paulo FC) - obrońca rozegrał pełne 90 minut w dwóch ostatnich spotkaniach przeciwko Chapecoense oraz Corintihans.

Aymen Abdennour (Olympique de Marseille) – Tunezyjczyk wciąż nie znajduje uznania w oczach Rudiego Garcii. Obrońca przeważnie nie dostaje powołań nawet do meczowej osiemnastki. Ostatnie spotkanie z OGC Nice przesiedział na ławce rezerwowych.

Pomocnicy

(W) Nemanja Maksimovic (Getafe) – Serb jest w tym sezonie podstawowym pomocnikiem Getafe. Nie wystąpił jedynie w meczu przeciwko Atletico Madryt. Ostatnie spotkanie przeciwko Rayo Vallecano zakończyło się zwycięstwem Getafe 2:1.

(W) Robert Ibáñez (Getafe) – pomocnik przesiedział ostatnie spotkanie przeciwko Rayo Vallecano na ławce rezerwowych (2:1).

(W) Nando Garcia (FC Sochaux)  - skrzydłowy został zmieniony w 64’ minucie w meczu przeciwko Troyes, a jego Sochaux ostatecznie wygrało 2:1.

Nacho Gil (Elche) – Hiszpan jedynie trenuje z zespołem. W styczniu skrzydłowy zostanie zarejestrowany do zespołu.

Álvaro Medrán (Rayo Vallecano) – pomocnik nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkania przeciwko Getafe oraz Athletic Bilbao.

Fran Villalba (CD Numancia) – młody pomocnik zbiera cenne doświadczenie w LaLiga 2. Do tej pory wystąpił w dziewięciu spotkaniach, podczas których zdobył bramkę i zaliczył dwie asysty. W ostatnim meczu przeciwko Las Palmas został zmieniony po 51 minutach. Numancia przegrała ostatecznie spotkanie 3:0.

Kategoria: Ogólne | Heraldo-Diario de Soria | Własne skomentuj Skomentuj (1)