VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #6

Bartłomiej Płonka, 05.09.2018; 00:31

Co słychać w Valencii?

W ostatnim tygodniu okienka transferowego walenckiemu klubowi udało się sfinalizować transfer Goncalo Guedesa. Oprócz powrotu Portugalczyka na Mestalla ważnym wydarzeniem było także losowanie Champions League, gdzie Los Ches trafili do grupy H.

Temat tygodnia

Dzień po bolesnej porażce z Espanyolem kibice Valencii spotkali się z inną, przyjemniejszą wiadomością. W poniedziałek potwierdzony został transfer Goncalo Guedesa a trzy dni później światło dzienne ujrzały szczegóły kontraktu Portugalczyka. 21-latek podpisał umowę do 2024 roku, a klauzula opiewa na 300 mln euro! Guedes stał się także najdroższym zakupem klubu w historii, kosztując 40 mln euro + bonusy.

Losowanie Ligi Mistrzów

W czwartkowy wieczór rozlosowano grupy nowego sezonu Champions League. Dzięki odpadnięciu w ostatniej rundzie eliminacji FC Salzburg, Valencia rzutem na taśmę załapała się do trzeciego koszyka. Los Ches trafili do Grupy H, gdzie przeciwnikami będą Juventus, Manchester United oraz Young Boys. Z terminarzem spotkań zapoznacie się tutaj.

Sytuacja Murillo

Pozycja Jeisona Murillo w ostatnich tygodniach zdecydowanie się pogorszyła. Obrońca stał się czwartym w hierarchii Marcelino. W pierwszych dwóch spotkaniach sezonu nie znalazł się nawet w meczowej kadrze, a podczas starcia z Levante zasiadł zaledwie na ławce rezerwowych. W ostatnich dniach okienka transferowego media nieśmiało spekulowały o ewentualnym odejściu Kolumbijczyka, jednak do żadnych przenosin defensora nie doszło.

Co przyniesie nowy tydzień?

Od poniedziałku rozpoczęły się zgrupowania reprezentacji. Od czwartku będziemy mogli śledzić występy piłkarzy Valencii w swoich drużynach narodowych. Przerwa na kadrę tradycyjnie potrwa dwa tygodnie.

Kategoria: Felietony | własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.