VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guedes nie podpisał kontraktu

Mateusz Nowacki, 29.08.2018; 17:59

Formalność opóźniona

Gonçalo Guedes udał się dziś do siedziby Valencii w celu podpisania kontraktu. W środku zastała go jednak niemiła niespodzianka.

Portugalczyk miał dziś podpisać 6-letni kontrakt z Valencią. Jak się okazało, formalność musi zostać przełożona na inny dzień. Problemem okazało się nieprzekucie przez prawników porozumienia w kontrakt z powodu szeregu klauzul, na które wspólnie zgodzili się przedstawiciele PSG i Valencii. Umowa ma zostać jak najszybciej sporządzona. Rozsierdzony pomocnik opuścił dziś siedzibę z niczym.

Obecna sytuacja nie pozwala Portugalczykowi na rozpoczęcie treningów z Valencią. Nie wiadomo czy pomocnik będzie gotowy na niedzielne derby z Levante.

Zdaniem hiszpańskich mediów Gonçalo Guedes ma podpisać z Valencią 6-letni kontrakt, a klauzula wykupu wynosić ma aż 200 mln euro.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte | Radio Taronja skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. fischerVCF29.08.2018; 18:41
fischerVCFżeby zdążył podpisać hehe

Brawa za tak długi kontrakt ! Guedes chyba trochę się zakochał w tej Valencii :-)
2. mattaj29.08.2018; 19:09
mattajKontrakt na 6 lat i klauzula 200 melonów?? To mi się podoba :)
3. yyaro29.08.2018; 22:34
yyaroNie oszukujmy się ale Valencia to bardzo atrakcyjny klub dla rozwoju i reklamy swojego profilu. Od nas łatwo trafić do Realu czy Barcy. Ilu od nas odeszło i robiło jeszcze większe kariery. Klimat i miasto również na plus. Gramy do tego w LM. Marcel raczej docenia umiejętności i nie grzeje na ławie, robi rotacje.
Może trochę niezbyt duże wypłaty jednak dla młodego chyba to nie jest najważniejsze. To co Guedes otrzyma wystarczy na pierdoly młodości. Jeszcze zdąży pewnie zarobić tyle aby podcierac się banknotami na starość.