VCF Mestalla – Villarreal C 0:1

dzidek, 09.01.2008; 23:08
Grająca w grupie VI Tercera Division Valencia Mestalla nie sprostała na własnym boisku lokalnemu rywalowi, Villarrealowi C. To już druga porażka odniesiona przez zespół Oscara Fernandeza przed własną publicznością w obecnych rozgywkach.

Spotkanie nie mogło rozpocząć się gorzej dla Mestallety. Pierwsza - i jak się okazało - zwycięska bramka padła w 17-stej minucie spotkania – Guaitę pokonał zawodnik gości, Ruben. Gospodarze przystąpili do ataku – nie byli jednak w stanie zdobyć choćby wyrównującego gola. Tymczasem Villarreal nie kwapił się do ofensywy, ograniczając się jednynie do kontrataków.

W drugiej odsłonie dogodnych sytuacji bramkowych nie wykorzystali Quintana i Yago. Niestety, starania gospodarzy nie przyniosły oczekiwanych efektów i mecz zakończył się wynikiem 0:1.

Składy:

Valencia CF – Mestalla 0: Guaita, Alexis, Jaume, Yago, Lillo, Carles (Sandaza, min.58), Ximo Navarro (Pierrick, min. 75), Alex Vaquero, Belmonte, Michel i Quintana (Olcina, min. 64).

Villarreal CF “C” 1: Vicente, Flor, Mario, Soria, Ortega, Carrasco, Hugo (Pardo, min. 55), Alberto, Martín, Hermosa i Ochoa.

Bramki: 0-1 Rubén (min. 17)

Sędzia Oscar Ruiz Garcia upomniał żółtym kartonikami Alexisa, Jaume i Belmonte z drużyny Valencii oraz Sorię i Rubena z Villarreal. Ponadto czerwoną kartkę ujrzał w 79 minucie Yago.

Valencia Mestalla z dorobkiem 37 punktów zajmuje drugą pozycję w tabeli VI grupy Tercera Division. Do prowadzącego UD Alzira traci 4 punkty. Co ciekawe, drużyna z Walencji może poszczycić się najlepszą obroną w lidze. W 20 rozegranych do tej pory kolejkach bramkarze Mestallety zostali pokonani zaledwie dziesięciokrotnie.
Następne spotkanie odbędzie się również w Walencji, 12 stycznia. Rywalem Nietoperzy będzie zajmujące 18-ste miejsce w tabeli, CD Onda.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (1)