VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Murthy: „Jesteśmy silniejsi”

Michał Muszyński, 10.05.2018; 09:31

Prezydent Valencii o planach transferowych

Anil Murthy w oficjalnym komunikacie podsumowującym kończący się sezon, zapewnia, że Valencia nie będzie przeprowadzać szalonych transferów. Klub musi obrać inną strategię działania – z inteligentnymi, szybkimi i zdecydowanymi ruchami na rynku transferowym.

Sezon:

„Wykonaliśmy świetną robotę i zamierzamy kontynuować dobrą grę w kolejnym sezonie. Wciąż musimy rozwijać się, poprawiać błędy i wyciągać z nich wnioski. Wzmocnimy skład drużyny, by móc rywalizować w Primera Division, Copa del Rey oraz Lidze Mistrzów”.

Projekt sportowy:

„Po zakwalifikowaniu się do Champions League zasłużyliśmy na chwilę wspólnej radości. W końcu osiągnęliśmy coś, co początkowo wydawało się niemożliwym dla tego zespołu – zespołu, który dwa ostatnie sezony skończył zaledwie na 12. pozycji w lidze. W ciągu jednego roku zmieniliśmy wszystko i jesteśmy w Lidze Mistrzów”.

Transfery:

„Będziemy wzmacniać zespół. Jesteśmy w Lidze Mistrzów, a co za tym idzie dysponujemy większą sumą pieniędzy. Jesteśmy silniejsi, lecz nie mamy zamiaru przeprowadzać szalonych i nieprzemyślanych ruchów na rynku transferowym. Musimy pracować w sposób inteligentny, szybki i stanowczy. Mamy w klubie profesjonalistów by to osiągnąć”.

Cantera:

„Jest bardzo ważna zarówno w bliższej jak i dalszej perspektywie. Zamierzamy pracować z młodzieżą, by co rok wspierała pierwszy zespół w walce o najwyższe cele. Nasza drużyna młodzieżowa cechuje się wysoką jakością, będziemy ją pielęgnować. Przyszłość Valencii to klubowa Akademia”.

Stulecie klubu:

„Chodzi o uczczenie wszystkiego, co ten klub osiągnął w ciągu swojego istnienia. Musimy patrzeć cały czas w przyszłość, realizujemy projekt wielkiego klubu, który co roku będzie mierzył się z najlepszymi w Champions League. Jedynym sposobem na rozwój jest rywalizacja z najsilniejszymi drużynami w Europie”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. LimaK10.05.2018; 17:56
Wszystko fajnie, szkoda tylko, że nie zdążą ze stadionem na 100-lecie :/