VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nani powróci do Fenerbahçe?

Mateusz Nowacki, 03.05.2018; 23:25

Portugalczyk szuka rozwiązania

Luis Nani nie będzie kontynuował kariery w Lazio. Swoją przyszłość może związać z tureckim Fenerbahce.

Luis Nani nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w pierwszym składzie Lazio. Na boisko wchodzi jedynie w charakterze zmiennika. Rzymianie nie są skłonni wpłacić klauzuli 10 mln euro, jakie oczekują za zawodnika „Nietoperze”. Skrzydłowy wróci zatem w czerwcu do Valencii.

Nie jest jednak powiedziane, że w niej na długo pozostanie. Marcelino nie widzi go w swoim składzie, a samemu Portugalczykowi pozostał jedynie rok do końca kontraktu. Z uwagi na wysoką pensję jaką Valencia płaci Naniemu, klub będzie chciał jak najszybciej sprzedać zawodnika. W grę może wchodzić transfer za niewielką kwotę lub nawet rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.

Takie rozwiązanie może być Portugalczykowi na rękę. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił takie o to zdjęcie z dopiskiem w języku tureckim Günaydın (Dzień dobry), tym samym podsycając plotki na temat jego odejścia do Fenerbahçe.

To właśnie z tego klubu skrzydłowy przeszedł do Valencii w 2016 roku. Portugalczyk rozegrał tam co prawda jedynie jeden sezon, lecz był w nim kluczowym zawodnikiem. Podczas 28 ligowych spotkań zdobył 8 bramek i zaliczył 9 asyst.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. Perun04.05.2018; 08:19
PerunSiema nara.
2. Orson7804.05.2018; 11:46
Orson78Come to Besiktas.
3. Y4rooo04.05.2018; 17:10
Rozwiązać kontrakt? No tak. To w grę wchodzi to albo 10mln. Cała Valencia - nie zdziwil bym sie.

Nie mogą od Turasów wydębić chociaż 3-6mln. Lepszy rydz niz nic.