Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 07.03.2018; 11:35

Czterech z dziewięciu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w miniony weekend. Asystę w meczu z Deportivo odnotował Fabián Orellana. Niestety, skrzydłowy nabawił się też kontuzji.

Obrońcy

Aderlan Santos (São Paulo FC) – spotkanie z Linense stoper spędził na ławce rezerwowych.

Aymen Abdennour (Olympique de Marseille) – Tunezyjczyk przebywał na ławce rezerwowych w spotkaniu z Nantes; nie pojawił się na choćby chwilę na boisku.

Czytaj również: Abdennour nie zostanie w Marsylii

João Cancelo (Inter) – Portugalczyk nie rozegrał w ten weekend meczu ze względu na decyzję o odwołaniu niedzielnych spotkań Serie A, podjętą po wiadomości o śmierci piłkarza Fiorentiny, Davide Astoriego.

Pomocnicy

Álvaro Medrán (Deportivo Alavés) – mecz z Realem Sociedad pomocnik rozpoczął na ławce rezerwowych, by w 65. minucie pojawić się na placu gry. Medrán nie zdołał jednak wpłynąć na końcowy wynik spotkania, zakończonego porażką jego tymczasowego zespołu 1:2.

Eugeni (Cadiz CF) – Hiszpan nie znalazł się wśród powołanych na mecz z Osasuną.

Nacho Gil (Las Palmas) – spotkanie z Celtą skrzydłowy rozpoczął na ławce rezerwowych, lecz w 69. minucie pojawił się na boisku, zmieniając Aquilaniego. Mecz zakończył się porażką Las Palmas 1:2.

Fábian Orellana (Eibar) – Chilijczyk zanotował asystę przy trafieniu Inuiego w meczu z Deportivo (1:1). Skrzydłowy nie pograł jednak długo – już w 27. minucie spotkania musiał opuścić plac gry ze względu na odniesioną kontuzję. Uraz mięśnia uda, którego doznał Orellana wykluczy go z gry do końca kwietnia.

Zobacz asystę Orellany:

Zakaria Bakkali (Deportivo) – Belg pojawił się na boisku w końcówce spotkania z Eibar, zmieniając Andone.

Luis Nani (Lazio) – Portugalczyk nie zagrał ani minuty w spotkaniu swojej tymczasowej drużyny z Juventusem, przegranym przez klub z Rzymu 0:1.

Kategoria: Ogólne | własne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)