VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bilbao pokryte śniegiem

Bartłomiej Płonka, 28.02.2018; 13:15

Spotkanie z Athletic niezagrożone

Nie najprzyjemniejsza pogoda nawiedziła Bilbao. Miasto zostało zasypane śniegiem, jednak nic nie wskazuje na to, żeby dzisiejsze spotkanie pomiędzy gospodarzami a Valencią miało zostać przełożone.

W ostatnich dniach śnieg zaskoczył Basków. Białą warstwą zostało pokryte całe miasto a w okolicach godziny 20.00, gdy ma zostać rozegrane spotkanie Athletic z Valencią, temperatura ma oscylować wokół 7-8°C. Dodajmy, że jeszcze rano wynosiła 1-2°C poniżej zera.

Mimo opadów śniegu, mecz obu drużyn nie zostanie przełożony. Stan murawy na stadionie ma być idealny do gry w piłkę. Na niej został zainstalowany system sztucznego oświetlenia do ogrzania trawy, czym Baskowie pochwalili się za pośrednictwem swoich social media.

Przypomnijmy, że obie drużyny na tym obiekcie już raz mierzyły się w szczególnych warunkach. Miało to miejsce w starciu 1/8 finału Ligi Europy przed dwoma laty, gdy na nieprawdopodobnie błotnistej murawie spowodowanej sporymi opadami deszczu miejscowi wygrali 1:0.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte | Własne skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. pedro928.02.2018; 15:20
Malowniczy widok.
Niska temperatura jest kolejnym argumentem przemawiającym za miejscowymi. Drużyny przyzwyczajone do zimowych i trudnych warunków mają zwykle większe szanse, tak jak wczoraj Jaga z Legią, którą zmroziło i jednocześnie poraziło. Poza tym w Bilbao grają Aduriz i Raul Garcia, którzy lubią schrupać sobie VCF na przystawkę.
W zimowej scenerii być może nie będą potrzebne suplementy diety, bo niska temperatura będzie wystarczającym bodźcem do żwawszego biegania.