VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Longoria w Valencii

Michał Kosim, 26.02.2018; 14:56

Nowy dyrektor ds. skautingu

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami Gianluki Di Marzio, 31-letni Pablo Longoria dołącza do sekretariatu technicznego Los Ches.

OFICJALNY KOMUNIKAT VALENCII CF:

Valencia CF osiągnęła porozumienie z „menadżerem skautingu” Juventusu, Pablo Longorią, który dołącza do klubu na mocy czteroletniego kontraktu jako dyrektor ds. skautingu, analiz oraz rekrutacji, pełniąc nową funkcję, stworzoną w celu wzmocnienia istniejącej struktury klubu.

Krok ten pokrywa się z naszym celem, określonym przez dyrektora generalnego, Mateu Alemany’ego: pracą z silnym zapleczem personalnym, śledząc przy tym gruntownie krajowy i międzynarodowy rynek transferowy, ze szczególnym uwzględnieniem młodych talentów – przede wszystkim lokalnych. W tym kontekście VCF wzmacnia swoją strukturę sportową z podwójnymi priorytetami: optymalizacji w kwestii dołączania najlepszych młodych graczy do akademii, a później do pierwszego zespołu, a także znajdowania i zakontraktowania największych talentów na rynku w konkurencyjnym środowisku.

Pablo Longoria od 2015 roku był „menadżerem skautingu” w Juventusie, koordynując wszystkich skautów na poziomie U-20. Wcześniej był szefem skautingu w Sassuolo, międzynarodowym skautem w Atalancie i skautem w Recreativo Huelvie.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE
1. lisovski26.02.2018; 15:03
lisovskiProsił bym jeszcze tylko o dopisanie jakie nazwiska sprowadził do Juve.
2. siarka00726.02.2018; 15:11
siarka007@lisovski:

Planuję napisać w wolnej chwili krótki artykuł przybliżający jego postać, na pewno znajdą się w nim m.in. transfery, za jakie odpowiadał na przestrzeni swojej kariery. Na teraz mogę Ci powiedzieć, że w Juve stał m.in. za transferem Bentancura.
3. LimaK26.02.2018; 21:45
@lisovski

Od ściągania "nazwisk" w Juve to jest Marotta ;)
4. FranekVCF27.02.2018; 18:10
Kojarzę go z FM'a, gdzie wielokrotnie go zatrudniałem jako scouta :D