VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Zaza i Rodrigo znów zagrają razem

Adam Musialik, 24.02.2018; 20:13

Wraca duet najlepszych strzelców zespołu

Dziewiętnaście bramek łącznie zdobyli w lidze Simone Zaza i Rodrigo Moreno, ale tylko cztery w ciągu ostatnich czterech miesięcy. Jutro Hiszpan i Włoch znów będą mogli zagrać razem.

W ciągu najbliższego tygodnia Valencia musi potwierdzić swoje aspiracje do zajęcia miejsca w czołowej czwórce, a tym samym zakwalifikowania się do Champions League. Niezbędne przy tym będzie regularne trafianie do siatki. Zaza i Rodrigo są w tym sezonie najlepszymi strzelcami Los Ches. Łącznie z dorobkiem z Copa del Rey, ten duet ma na swoim koncie 22 bramki, ale w ostatnich miesiącach rzadko zdarzało mu się strzelać. O ile nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, Włoch i Hiszpan wyjdą w pierwszym składzie na jutrzejszy mecz z Realem Sociedad. Ostatni raz taki przypadek miał miejsce 23 grudnia, w przegranym spotkaniu z Villarreal.

Kontuzje, zawieszenia i inne kłopoty uniemożliwiły wspólną grę obu napastników, ale trener Marcelino liczy, że pokażą jutro swoją najlepszą wersję. W ostatnim czasie Valencia strzelała dużo mniej niż na początku sezonu i powrót do gry obu panów ma temu zaradzić.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. Ashkan24.02.2018; 22:40
No wreszcie, juz pisalem o tym zeby wrocic do tego co działalo dobrze.
Mina w 60 minucie i bedzie ok :)