VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Grać do maja na pełni możliwości

Adam Musialik, 21.02.2018; 17:19

Marcelino wdrożył specjalny plan treningów

Valencia zakończyła wyczerpujący maraton meczowy, podczas którego grała 12 razy w zaledwie 40 dni. Trener Valencii uruchomił plan treningów, dzięki któremu gracze będą odpowiednio odpoczywać i ćwiczyć.

Asturyjczyk zaczął modyfikować wytyczne pracy po wymagającym styczniu i meczach co trzy lub cztery dni. Był tylko czas, aby przeprowadzić krótkie sesje i dać wiele godzin na odzyskanie sił. Teraz, wraz z nadejściem części sezonu bez meczów w środku tygodnia Marcelino będzie mógł skupić się na tym, aby piłkarze grali jak najlepiej do majowego końca ligi. We wtorek na przykład trening trwał ponad półtorej godziny z ciągłym bieganiem krótkiej serii pięćdziesięciu metrów i zajęciami na siłowni.

Przygotowanie fizyczne stało się jedną z tajemnic sukcesu Marcelino w Valencii. Ismael Fernández jest za to odpowiedzialny. Trener od przygotowania fizycznego zadbał o to, aby zespołowi nie zabrakło gazu przez cały sezon. Sami zawodnicy czują, że się udało. Isma jest bardzo lubiany przez drużynę. Pomiędzy nim, a zawodnikami istnieje przyjaźń i wspólna chęć osiągnięcia wyznaczonych celów.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.