Valencia CF 5 - 3 Cadiz

Vicente, 03.04.2006; 14:21
Po porażce drugiej w tabeli Osasuny (z Getafe 4-0), piłkarze z Mestalla stanęli przed szansą wspięcia się na trzecie miejsce Primera Division.

Przed meczem nikt nie przypuszczał, iż spotkanie może być aż tak porywające. Prawdziwy popis strzelecki obu drużyn już w drugiej minucie rozpoczął Villa. Otrzymał on podanie od Baraji i wykorzystał pierwszą meczową szansę "Ches". Tylko 10 minut czekaliśmy na odpowiedź gości. Do bramki "Nietoperzy" trafił Enrique Ortiz. W drugiej części pierwszej połowy do siatki Cadiz w 33 minucie trafił jeszcze Angulo, a trzy minuty po nim Navarro. Do szatni gracze VCF schodzili z podniesionymi głowami - prowadzili bowiem 3-1 i nic nie wskazywało na lepszą i skuteczniejszą grę przyjezdnych.

W niespełna kwadrans po rozpoczęciu drugiej części spotkania po raz drugi na listę strzelców wpisał się Angulo. Koncówe pół godziny meczu zapowiadało się obiecująco. W 64. minucie do bramki Canizaresa piłkę posłał Sesma, a minute po nim ostatniego gola dla Valencii, podobnie jak pierwszego trafił Villa. Była to jego 18 bramka w tym sezonie. Ostatni gol meczu wpadł 12 min przed zakończeniem spotkania po strzale Sesmy. Ostatecznie spotkanie Valencii i Cadiz zakończyło się wynikiem 5-3.

Valencia 5 - 3 Cádiz
Villa 2´ - Enrique 12´
Angulo 33´ - Sesma 64´
David Navarro 36´ - Sesma 78´
Angulo 57´
Villa 65´

Kategoria: | własne skomentuj Skomentuj (15)

1. clopez8803.04.2006; 14:30
a jednak powrot portalu=powrot Nietoperzy:D... wynik 5-3 dla mnie bomba brawo dla Villi i rozgrywajacego swietny mecz Angula:D... niestety troszke za duzo stracilism ale to i tak nie niweluje dobrej dyspozyjcjii naszego golkipera:D.. za nie caly tydzien trudny mecz z Celta(ktora wygrala 3-0 ) bedzie ciezko ale wierze w naszych pupili ...AMUNT NIETOPERZE AMUNT VALENCIA
2. Fan Valenciuni03.04.2006; 15:05
Bylo extra świetny mecz co ok. 10 min gol i zajefajny wynik, nie spodziewałem się aż tak genialnego meczu w wykonaniu naszych pupili, brawo chłopcy! :P
Amunt :valencia: Amunt forever
3. payacito03.04.2006; 15:13
no ladnie byla wczoraj :D

ps. ale moglibyscie chociaz jakas nowsza fote dac, bo na tej to di vaio jeszcze jest :P
4. staste7703.04.2006; 15:25
Czekałem na taki mecz (no, może nie na taki w obronie), w którym zespół się odblokuje i strzeli parę bramek. Ale aż takiego strzelania to się nie spodziewałem!
Jeśli chodzi o obronę, to mam nadzieję, że jak wrócą Albiol i Ayala, to będzie OK.
Z not ElmundoDeportivo wynika, że świetny mecz rozegrali Angulo, Aimar i Villa oraz Baraja i Regueiro. Zresztą z akcji bramkowych tak to wyglądało. Świetne akcje, piłka często chodziła jak po sznurku. Tak trzymać!
Cieszy mnie postawa Barajy, bo zawsze był dla nas, jeśli chodzi o zadania ofensywne, ważnym zawodnikiem. Widać, że się odradza. To już 2 lub 3 mecz, kiedy znacznie mocniej ciągnie do przodu. Może Quique zmienił podejście co do roli Barajy na boisku? W każdym razie znacznie bardziej mi się to podoba.
No i świetna postawa Angulo. Widać, że ostatnia krytyka go nie podłamała (wręcz przeciwnie). Wbrew temu, co by się wydawało, mamy z niego całkiem duży pożytek. W tym sezonie miał nawet sporo asyst.
Celta niestety wygrała i za tydzień znowu mamy mecz tej samej rangi co ostatnio z Sevillą. Mam nadzieję, że tym razem uda nam się lepiej niż z Sevillą. W poprzedniej rundzie poradziliśmy sobie z Celtą b. dobrze. Całkowicie ich zneutralizowaliśmy. Miejmy nadzieje, że tym razem będzie także OK.
5. DAI_ROKAN03.04.2006; 15:38
Z KąD MOGE POBRAć BRAMKI
PROSZE O POMOC
6. dzienciol03.04.2006; 15:44
Jak widać z odrodzeniem się serwisu odrodziła się sama Valencia. Oby taka forma utrzymała sie do końca sezonu.

Następny mecz będzie z celtą na wyjeżdzie. Zobaczymy jak Caniemu i spółce pójdzie mecz z trudniejszym przeciwnikiem.
7. 03.04.2006; 15:54
amunt :valencia:
8. Monika03.04.2006; 16:02
Świetny mecz i świetny wynik niczym w hokeju :D Villa,Aimar Vicente i spółka już w następnym sezonie doprowadzą Valencię na szczyt w Lidze i Lidze Mistrzów!
Amunt Valencia!

ps. dlaczego nie działa forum? :valencia: :valencia: :valencia:
9. Artur03.04.2006; 16:37
Dai Rokan>> w komentarzach w poprzednim newsie podałem linki do bramek. przygotował je Maylo (kibic Realu). są w świetnej jakości i trwają zdecydowanie dłużej niż te z oficjala.

pozdrawiam.
10. staste7703.04.2006; 18:37
Oglądnąłem bramki i wygląda na to, że wszystkie straciliśmy po rzutach wolnych. To nie wystawia dobrego świadectwa naszej obronie.
Ale wróci Albiol i Ayala i powinno być lepiej.
13. DAI_ROKAN03.04.2006; 19:24
1 BRAMKA DLA VALENCJI GDY WPISUJE LINK POKAZUJE MI SIę żE NIE MA TAKIEGO PLIKU JAKM WIECIE JAK TOROZWIąZAć TO NAPISZCIE
14. Artur03.04.2006; 20:00
Monika>> forum będzie działało za około tydzień (info od Vicente).

Dai Rokan>> heh, wszystko działa. musisz skorygować spację, która powstaje poprzez użycie metody "kopiuj-wklej". w nazwie pliku jest "Villa" i po nazwisku el Guaje a kropką powstała spacja. zlikwidujesz to i będzie git ;)

pozdrawiam.
15. Przemek03.04.2006; 21:32
Jak to miło znowu tutaj wrocic!!:)), ale teraz troche o meczu, jesli nasi wlodarze nadal mysla o sprzedazy aimara to po tym meczu powinni sobie to wybic jak najszybciej z glowy poniewaz aimar zagral swietny mecz i wszystkie prawie akcje przechodzily przez niego a te 2 podania otwierajaca droge do bramki byly palce lizac, co do obrony to wszystkie bramki wpadly po stalych fragmentach gry i trzeba to poprawic, ale i ja tak czekam do meczu z celta bo to bedzie jeden z wazneijszych meczy w tym sezonie, jesli wygramy to bedzie dobrze i mysle ze zajmiemy 2 miejsce bo real gdzies sie potknie!AMunt Valencia